Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Informacja o wybranym wykonawcy

2023-03-24

Przyrów, 23.03.2023r.

 

 Informacja o wybranym wykonawcy

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przyrowie w związku z realizacją Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025 informuje, że do przeprowadzenia warsztatów z zakresu rękodzieła („Wielkanocny ogródek”, „Makramy”, „Polny bukiet”, wykonanie kompozycji do wazonu na pomnik, wykonanie „Choinki skrzat”) na rzecz uczestników Klubu Senior+ mieszkańców Gminy Przyrów w wieku 60+ nieaktywnych zawodowo  w formie zajęć grupowych  został wybrany następujący wykonawca:

PRACOWNIA FLORYSTYCZNO - RĘKODZIELNICZA”Kwiaciarnia” Agnieszka Dowolska.

  

                                                                                                              Kierownik Gminnego Ośrodka

                                                                                                           Pomocy Społecznej  w Przyrowie

                                                                             Iwona Kremblewska

Dodatek elektryczny

2023-01-01

Gospodarstwa domowe wykorzystujące do ogrzewania energię elektryczną mogą już składać wnioski o dodatek elektryczny.

 

Ukazało się rozporządzenie ws. wniosku dla gospodarstw domowych ogrzewających się źródłami ogrzewania zasilanymi energią  elektryczną (również pompami ciepła).

Wysokość dodatku elektrycznego została zróżnicowana w zależności od rocznego zużycia energii elektrycznej uprawnionego gospodarstwa domowego. W przypadku, gdy zużycie w 2021 r. nie przekraczało 5 MWh, kwota dodatku wynosi 1000 zł. Jeżeli zużycie energii elektrycznej w gospodarstwie domowym w 2021 r.  przekroczyło 5 MWh, wówczas kwota dodatku to 1500 zł. Aby uzyskać dodatek elektryczny w podwyższonej kwocie, do wniosku należy dołączyć rozliczenie z przedsiębiorstwem energetycznym, potwierdzające zużycie energii elektrycznej w 2021 r. przekraczające 5 MWh. Kolejnym warunkiem koniecznym do otrzymania dodatku elektrycznego jest uzyskanie wpisu lub zgłoszenie źródła ogrzewania do centralnej ewidencji emisyjności budynków (CEEB).

We wniosku znajdują się dane o wnioskodawcy i wszystkich członkach jego gospodarstwa domowego. Należy podać też numer konta bankowego i określić organ samorządu, do którego składany jest wniosek. Należy również wskazać główne źródło ogrzewania gospodarstwa domowego wnioskodawcy, które zostało zgłoszone lub wpisane do CEEB.

We wniosku trzeba oświadczyć m.in., że gospodarstwo nie korzysta z dodatku węglowego, ani innych dodatków przewidzianych w ustawie o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła. Dodatek elektryczny nie przysługuje gospodarstwom domowym, które posiadają mikroinstalację OZE, której produkcja jest rozliczana zgodnie z ustawą o OZE.

Informacja o wybranym wykonawcy fizjoterapeuty

2023-01-24

 Przyrów, 23.01.2023r.

 

 Informacja o wybranym wykonawcy

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przyrowie w związku z realizacją Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025 informuje, że do realizacji usługi fizjoterapeuty na rzecz uczestników Klubu Senior + mieszkańców Gminy Przyrów w wieku 60+ nieaktywnych zawodowo   została wybrana:

 1. Aneta Nawara.

  

Kierownik Gminnego Ośrodka

Pomocy Społecznej  w Przyrowie

Iwona Kremblewska

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyrowie
Data utworzenia:2019-04-12
Data publikacji:2019-04-12
Osoba sporządzająca dokument:Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przyrowie
Osoba wprowadzająca dokument:ADMINISTRATOR
Liczba odwiedzin:2866